38 کیلو لاغر شدن زن جوان به عشق لباس عروس!+ تصاویر | چاقی

یافته های بعضی از پژوهشا نشون میده که مصرف روزانه دو تا سه حبه سیر به بدن کمک می کنه که با شکل های جور واجور مختلفی از قارچای عامل بیماریای ریوی مقابله کنه.

با روشای طبیعی و رعایت بهداشت غذایی خیلی راحت میشه بدون به کار گیری آنتی بیوتیک های شیمیایی از دچار شدن به بعضی از بیماریای ویروسی مانند سرماخوردگی، آنفلوانزا، ورم گوش، آنژین و چیزای دیگه ای به جز اینا پیشگیری کرد.

فصل سرما است و بازار مصرف آنتی بیوتیک ها داغ! اما بهتره بعضی وقتا واسه تقویت سیستم ایمنی بدن تون و مقابله با بعضی از بیماریا به فکر مصرف آنتی بیوتیکای طبیعی هم باشین. کارشناسان بخش سلامتی فکر می کنند که از روشای طبیعی و با رعایت بهداشت غذایی خیلی راحت میشه بدون به کار گیری آنتی بیوتیک های شیمیایی از دچار شدن به بعضی از بیماریای ویروسی مانند سرماخوردگی، آنفلوانزا، ورم گوش و آنژین و چیزای دیگه ای به جز اینا پیشگیری کرد. در این مطلب کوتاه شما رو با 4 آنتی بیوتیک طبیعی آشنا می کنیم.

سیر

درسته که به خاطر بوی تقریبا نامطبوع سیر خیلیا از مصرف اون صرف نظر می کنن؛ اما باید بدونین که سیر یکی از بهترین آنتی بیوتیکای طبیعیه. این ماده غذایی شامل ترکیبی به نام آلیسینه که یه آنتی اکسیدان و ضدالتهاب قوی حساب می شه.

سیر هم اینکه به تنظیم فشار خون و پیشگیری از تجمع چربی در رگای خونی کمک می کنه.

 

 

زردچوبه

اگه طرفدار غذاهای پرادویه هستین بدونین که خدمت زیادی به سلامتی تون می کنین. حتما به تموم غذاهایتان زردچوبه بزنین؛ چون مصرف منظم این ادویه به بدن کمک می کنه تا با شکل های جور واجور مختلفی از باکتریا مقابله کنه. یافته های پژوهشا نشون میدن زردچوبه قدرت بالایی در مقابله با علایم افسردگی و پیشگیری از سلولای سرطانی داره.

 

 

 

گریپ فروت

اگه به طور مرتب از نفخ و احساس خستگی و افسردگی رنج می برید لازمه که به فکر تقویت سیستم ایمنی بدن تون باشه. در این صورت عصاره دانه های گریپ فروت به دادتان می رسه. این دانه های ریز پر از فلاوونوئیدها هستن که خواص آنتی بیوتیکی قوی داشته و از بدن در برابر 800 نوع قارچ و ویروس مواظبت می کنن.

 

درخت چای

اگه به دنبال راه مطمئنی واسه پیشگیری و مقابله با آنژین و بیماریای مربوط به روده ها هستین به سراغ درخت چای برید. به نظر محققان روغن گیاهی درخت چای خواص فوق العاده ای داره و یه ضدویروس قوی حساب می شه.

اگه طرفدار غذاهای پرادویه هستین بدونین که خدمت زیادی به سلامتی تون می کنین. حتما به تموم غذاهایتان زردچوبه بزنین؛ چون مصرف منظم این ادویه به بدن کمک

می کنه تا با شکل های جور واجور مختلفی از باکتریا مقابله کنه

واسه درمان آنژین یا دل درد دو قطره از این روغن رو با عسل مخلوط کرده و روزانه دو مرتبه بخورین. بعد از چند روز تماشاگر بهبودی چشم گیری در وضعیتتون هستین.

 

ترجمه: فاطمه مهدی پور


منبع : tebyan.net

جمع آوری به وسیله بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت
  • مطالب در رابطه
  • آنتی بیوتیک های طبیعی
  • های طبیعی رو بشناسین
  • این 9 آنتی بیوتیک طبیعی رو بشناسین!
  • چه هستن؟