4 ترکیب خوراکی که کاهش وزنتان را ساده تر می کند | تغذیه سالم

4 ترکیب خوراکی که کاهش وزنتون رو ساده تر می کنه

4 ترکیب خوراکی که کاهش وزنتون رو ساده تر می کنه

سیمرغ

 کاهش وزن به دلیل تغییرات عادتای روزانه همیشه با رقابت همراه س. اولین چالشی که با اون روبرو میشین انتخاب خوراکیای سالمیه که طعمشان رو دوست داشته باشه و حالا خوبیش اینه انتخابای زیادی در این مورد هست

 4 ترکیب خوراکی واسه لاغری سریع

کاهش وزن به دلیل تغییرات عادتای روزانه همیشه با رقابت همراه س. اولین چالشی که با اون روبرو میشین انتخاب خوراکیای سالمیه که طعمشان رو دوست داشته باشه و حالا خوبیش اینه انتخابای زیادی در این مورد هست.
در این مقاله ترکیب خوراکیایی رو تقدیم حضورتون می کنیم که باعث می شه خیلی راحت وزنتون کاهش پیدا کنه.
می بینین که غذا خوردن سالم و کاهش وزن خیلی راحت ممکنه. از همه مهم تر این که این دستورات غذایی باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش چربی می شن. البته اینجاش خیلی مهمه که باید اونا رو جانشین وعده های غذایی غیر سالمتان بکنین ضمن این که مراقب مقدار کالری مصرفی روزانه تون باشین و فعالیت و ورزش رو یادتون نره.

مرغ و چیلی واسه کاهش وزن

اولین ترکیب غذایی واسه کاهش وزن آسون مخلوطی از پروتئین و تندیه.
مصرف مقدار کمی مرغ باعث می شه که احساس سیری کنین و عضله سازی شما تقویت شه. واسه جلوگیری از کاهش وزن بهترین قسمت مرغ که می تونین انتخاب کنین سینه مرغ است.
چیلی شامل کپسایسینه که باعث افزایش متابولیسمم بدن و چربی سوزی شده و آنتی اکسیدان موجود در اون واسه سلامت شما خوبه. اگه غذای تند  دوست ندارین مقدار کمی فلفل تا جایی که طعم غذاتون تند نشه به اون اضافه کنین. می تونین بعد از کباب کردن مرغ یه پینج فلفل به همراه نمک و پودر لیمو رویش بپاشید و بخورین.

آووکادو روی یه برش نون گندم کامل با فلفل کاین

دومین ترکیب غذایی واسه از دست دادن وزن یه صبحونه سریع و آسونه. در سالای گذشته آووکادو به دلیل داشتن چربیای سالم بسیار محبوب شده.
نون کامل به دلیل فیبر زیاد به کاهش وزن شما کمک می کنه ضمن این که باعث می شه دیرتر احساس گرسنگی کنین.از خرید کالاهایی که شامل آرد یا قندهای تصویه شده هستن دوری کنین.
فلفل کاین هم شامل کپسایسینه و طعم بسیار تندی داره پس مراقب مقدار استفاده اون باشین.

سیب با کره بادام زمینی و دارچین

سومین ترکیب غذایی که به صورت سنتی واسه از دست دادن وزن پیشنهاد می شه این گزینه س.
کره بادام زمینی شامل چربیای غیر اشباعه پس با مصرف کمی از اون احساس سیری می کنین. هم اینکه شامل چربیای غیر اشباعه که انسولین بدن شما رو تنظیم می کنه.
علاوه بر این سیب شامل فیبره که به نابود کردن چربی های انباشته شدن در شکم شما کمک می کنه. همچینن شامل ویتامینا، مواد معدنی و آنتی اکسیدان هاییه که سلامت شما رو تقویت می کنه.
دارچین شامل پلی فنل هاییه که قند خون رو اثبات می کنه و سنامالدئید موجود در اون خاصیت چربی سوزی داره.
هر چند این ترکیب دارای مزیتای زیادیه ولی نباید زیادتر از اندازه ازش استفاده کنین

چای سبز با نعنا و چند قطره لیمو

هر روز صبح قهوه می خورین؟ به شما پیشنهاد می دیم این چای پر از آنتی اکسیدان رو جانشین قهوه کنین و سلامت کلی بدنتون رو بهتر کنین. این چای چربی سوزی بدن رو زیاد می کنه.
وقتی که چند قطه لیمو به چای سبز اضافه می کنین تاثیر کاهش وزن پلی فنول و پکتین چای رو زیاد می کنه. ضمن این که نعنا باعث کاهش اشتهای شما در طول روز می شه.

.

منبع : seemorgh.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *