نحوه استفاده از فیلم به طور موثر برای فروش دوره های آنلاین

بسیاری از دانشگاه ها ، کالج ها و ارائه دهندگان آموزش پذیرش انتقال به دنیای دیجیتال را پذیرفته اند. اینترنت به مربیان این امکان را داده است که در مقیاس جهانی به مردم برسند و موسسات خود را به روشی که در گذشته در دسترس نبوده ، به بازار عرضه کنند.

ارتقاء و فروش دوره یکی از حوزه های کلیدی است که از رفتارهای آنلاین مشتریان بی نهایت بهره مند شده است. چه این دوره آموزشی بصورت حضوری و چه مجازی باشد ، بازاریابان هوشمند توانسته اند مخاطبان مورد نظر خود را درگیر خود کنند و دوره هایی را مانند گذشته پر کنند. و از آنجا که بازاریابی آنلاین به تکامل و رشد خود ادامه می دهد ، فیلم به عنوان ابزاری مؤثر برای فروش دوره های آنلاین ظاهر می شود.

استفاده از فیلم مزایایی را برای مؤسسه شما ایجاد می کند که با استفاده از روش های دیگر به راحتی قابل اجرا نخواهد بود ، اما پیروی از برخی راهکارهای اثبات شده برای استفاده بیشتر از تلاش های شما برای تعامل با دانشجویان – فعلی و آینده ضروری است.

دانشجو

چرا از فیلم برای فروش دوره ها استفاده می کنیم؟

قبل از شروع به کار در “چگونگی” ، مهم است که چرا (چرا) را کشف کنید ، درک کامل از تمام دلایل استفاده از فیلم برای فروش دوره ها داشته باشید.

در بازار امروز ، فیلم ها قابل جستجو هستند و به همان ترتیب صفحات وب فهرست بندی می شوند. کلمات کلیدی و توضیحات مفصل را می توان برای توصیف فیلم ها استفاده کرد تا بتوان به آسانی در صفحات وب یا پست های وبلاگ معمولی یافت. ویدیو همچنین روشی مرسوم برای تبلیغات است ، به این معنی که اگر پیروی از خواستگاری نکنید ، این خطر را دارید که از رقابت خود کنار بگذارید.

خواستگاری

دلیل دیگر این که مردم عاشق ویدئو هستند این است که این امکان را دارد که ارتباط روانشناختی عمیق تری با دانش آموزان برقرار کند. هنگامی که پیام رسانی از طریق یک فیلم قانع کننده زنده می شود ، بعد دیگری می بخشد و مؤسسه شما را واقعی تر نشان می دهد. فیلم ها می توانند آموزش و اطلاع رسانی کنند ، همچنین می توانند به گونه ای سرگرم شوند که پیامهای نوشتاری نتوانند.

دانش آموز

شاید قانع کننده ترین دلیل استفاده از فیلم برای فروش دوره های خود به صورت آنلاین از دیدگاه شغلی این باشد که عملکرد آن وجود دارد. یوتیوب به تنهایی بیش از ۳۰ میلیون بازدیدکننده در روز دارد و روزانه بیش از ۵ میلیارد فیلم مشاهده می شوند. از آنجا که حرکت به ویدیو همچنان در حال رشد است ، معقول است که بخشی از آن جنبش باشید.

انواع ویدیوهایی که نتایج عالی کسب می کنند

مانند هر شکل دیگری از فروش ، ارسال ویدیو با موفقیت در مسیر خود مؤثر نیست و انتظار دارید نتایج مثبتی کسب کنید. تعداد انگشت شماری از انواع مختلف فیلم وجود دارد که می توانید برای فروش دوره های خود بصورت آنلاین ایجاد کنید و هرکدام برای افراد مختلف جذاب هستند.

فیلم فروش کلاسیک

استدلال به این سادگی است که همه آنها فیلم فروش هستند زیرا هدف نهایی فروش است ، اما این نوع ویدیو از تاکتیک های فروش کلاسیک برای جلب احساساتی مانند ترس و تمایل استفاده می کند. در یک ویدئوی فروش ، موسسه شما می تواند دوره را توصیف کند ، به مردم مزایای تحصیل را بداند و به آنها بگویید که در صورت استفاده از این فرصت از دست نمی دهند. همچنین باید شامل یک فراخوان قطعی برای اقدام در انتها باشد ، بنابراین هیچ شکی در مورد آنچه می خواهید بعداً انجام دهند وجود ندارد.

اخبار و نظرات ویدیویی

با استفاده از این نوع ویدیو ، می توانید با پخش خبر یا ارائه اظهارنظر درباره وقایع اخیر که اتفاق افتاده است ، نشان دهید که در صنعت خود یک رهبر فکر در صنعت هستید. شما همچنین می توانید یک محصول یا خدمات را مرور کرده و نظر خود را ارائه دهید تا چشم اندازهایتان به شما اطلاع دهند که طرف شما هستند و می خواهید بهترین چیز برای آنها باشد. اخبار و فیلمهای تفسیری به ایجاد اعتماد و تأسیس مؤسسه خود به عنوان مرجعی در صنعت شما کمک می کند و احتمال خرید دانشجویان از دوره شما را افزایش می دهد.

فیلم “نکات و ترفندها”

اگر یک نکته یا ترفند مربوط به موضوع خود را به چشم انداز نشان دهید ، به عنوان یک متخصص در این زمینه دیده خواهید شد که به شما در هدایت آنها در مسیر خرید کمک خواهد کرد. اگر دوره شما با علم سر و کار دارد ، در مورد چگونگی حل مسائل مربوط به صنعت خود نکاتی را ارائه دهید. اگر یک دوره لوله کشی در حال فروش هستید ، چند مورد متداول را معرفی کنید و نکاتی درباره نحوه حل آنها ارائه دهید. به یاد داشته باشید که هر گونه راهنمایی یا ترفندهایی را به دوره خود مرتبط کنید ، بنابراین آنها می دانند که این مکان واقعی برای یافتن پاسخ ها است

پشت صحنه

شما ممکن است بخواهید دوره خود را مستقیماً از طریق فیلم ها امتحان نکنید و بفروشید ، و اگر اینگونه باشد ، ممکن است یک فرمت “پشت صحنه” کار کند. رفتن به پشت صحنه برای نشان دادن کارهایی که شما یا دانشگاه یا کالج خود به صورت روزانه انجام می دهید باعث می شود افراد ارتباط به موسسه شما بهتر داشته باشند. این امکان را به شما می دهد که شخصیت را به نمایش بگذارید و به ارزش ها و باورها بینش دهید. این روش برای هر نوع دوره مؤثر نخواهد بود ، اما برای خیلی از افراد بسیار شگفت آور است.

فیلمهای شهادت

داشتن توصیفات از طرف افرادی که دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته اند می توانند مسیری طولانی را برای تضمین فروش پیش ببرند. همه دوست دارنداثبات اجتماعی در هنگام خرید ، و حتی اگر این دوره به خوبی شناخته شده باشد ، دیدن افراد واقعی به شدت صحبت می کنند ، این تفاوت را ایجاد می کند. اطمینان حاصل کنید که از بازیگران برای این نوع فیلم استفاده نمی کنید. این مهم است که همه چیز واقعی به نظر برسد و مردم واقعاً مسیر را طی کنند.

نکات و تاکتیکهای مفید

ایجاد Personas

ایجاد personas های دقیق یک تمرین متداول برای بازاریاب های ورودی است و باید قبل از تهیه هرگونه فیلم برای ایجاد دوره های آنلاین خود ایجاد شود. شخصیت خریدار در اصل مشتری ایده آل شماست و باید شامل اطلاعاتی مانند جنس ، سن ، حرفه ، حقوق و دستمزد ، جزئیات خانواده ، سرگرمی ، اهداف و غیره باشد. هنگامی که شخصی برای کار با آن دارید ، انتخاب نوع ویدیو مورد استفاده و نوع زبان و اطلاعاتی که بهترین نتیجه را کسب می کند ، آسان تر خواهد بود.

اصیل باشید

در دنیای بازاریابی آنلاین مدرن ، مردم شفافیت می خواهند و می خواهند از مردم و سازمان هایی که به نظر اصیل هستند ، خریداری کنند. سعی کنید خیلی “پر فروش” نشوید و مانند زندگی در زندگی واقعی صحبت نکنید ، تا آینده شما ارتباط برقرار کند و احساس راحتی کند. بسیاری از مربیان و مدیران برنامه تصمیم می گیرند که خود در این فیلم ها باشند و حتی اگر شما هم علاقه ای ندارید ، مطمئن باشید هر کسی که در این ویدئو است ، تا حد ممکن واقعی است.

کانال شخصی خود را راه اندازی کنید

داشتن مکانی که به عنوان یک مخزن ویدیو عمل کند به رونق فروش و آگاهی از برند کمک خواهد کرد. یک کانال یوتیوب را راه اندازی کنید و فیلم های مربوط به فروش دوره های خود و همچنین سایر فیلم ها در مورد مدرسه یا شرکت خود ، روند تحصیلات ، فرصت های شغلی یا هر چیز دیگری را که فکر می کنید ارزشمند است ، اضافه کنید.

به قسمت نگاه کنید

این باید بدون گفتن ادامه یابد ، اما همانطور که شما سعی می کنید از طریق فیلم های خود دوره ها را بصورت مستقیم یا غیر مستقیم بفروشید ، ضروری است که بتوانید تا حد امکان حرفه ای به نظر برسید. این بدان معنا نیست که شما باید برای ساختن یک بخت و اقبال هزینه کنید ، اما مهم است که تصریح کنید که کیفیت فیلم و صدا نیز خوب هستند ، یک پس زمینه مناسب وجود دارد ، و احساس کلی و نگاه کلی را حفظ می کنید.